Blog categories

Comments

Základní informace pro rodiče

 

 

 • Provoz MŠ je od 6:30 do 16:00. Vyzvedávání dětí po obědě je možné od 12:15 do 12:35 a odpoledne od 14:00. V 16:00 se MŠ uzamyká.
 • Dítěti dejte do skříňky přezůvky s pevnou patou, volnočasové oblečení do třídy, oblečení na ven, pláštěnku, gumáky, pyžamo, spodní prádlo a náhradní oblečení. Vše podepsané!!!
 • Stáhněte si aplikaci Naše MŠ (google play a app store) Přístupové údaje byly předány na informační schůzce s rodiči, 29.8.2023, případně si je vyzvedněte u třídních paní učitelek. Aplikace vám bude sloužit k omlouvání dětí z MŠ i stravování, komunikaci s pracovníky MŠ, shlédnete zde fotografie z akcí a dozvíte se o tom, co se v MŠ bude dít.
 • Přístup do MŠ je přes čip nebo přes aplikaci 2N Mobile Key (google play a app store)
  • Čip k otevření hlavních dveří MŠ je za zálohu 100,-Kč/ks. Objednávka probíhá u třídních učitelek.
  • Po stažení aplikaci 2N Mobile Key zadáte přihlašovací kód, který vám na požádání předají třídní učitelky a u vstupu do MŠ se spárujete s dveřníkem. Poté budete do MŠ vstupovat pomocí doteku ruky na dveřníku, nutné mít u sebe telefon. Tento systém    doporučujeme.
 • Stravu omlouváte dětem prostřednictvím aplikace Naše MŠ den dopředu, do 14:00. O víkendu je možno dítě odhlásit v pondělí do 8:00 hodin. Pokud nestihnou rodiče dítě včas odhlásit (např. při náhlém onemocnění), mohou si oběd v první den nemoci dítěte vyzvednout v MŠ do vlastního jídlonosiče, a to pouze od 11.15 do 11.30 hodin. Za odhlašování stravy si zodpovídají rodiče.
 • Doporučujeme zřídit trvalý příkaz na platbu stravného. Číslo účtu MŠ Kostice: 86-1836030247/0100 ( KB) k platbě prosím zapište jméno dítěte (nikoliv jméno rodiče)  a VS (VS uveden na přihlášce ke stravování). Vyúčtování trvalých plateb dle reálně odebrané stravy proběhne v únoru a v červnu daného školního roku. Výše trvalého příkazu v případě celodenní docházky činí (přibližně) pro děti 3-6 let 1.000,-Kč a v případě dětí 7 let 1.100,-Kč.
 • Na kulturní akce vybíráme 1.500,-Kč za každé dítě/ na celý školní rok. Z této částky bude odebráno 150,-Kč na akci pro předškoláky na konci školního roku. Seznam kulturních akcí bude vyvěšen na hlavní nástěnce ( u vchodu do MŠ) do konce září.
 • Na kroužky se můžete hlásit v průběhu měsíce září. V případě velkého počtu přihlášených dětí dojde k výběru (budou upřednostněny starší děti). Nabídku kroužků naleznete na hlavní nástěnce v MŠ, u vstupu.

 

 

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *