Blog categories

Comments

Oznámení pro rodiče

Oznámení pro rodiče

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že v novém školním roce budou všechny tři třídy smíšené, museli jsme některé starší děti přemístit do třídy Koťátek, ve které byly doposud pouze mladší děti. A naopak některé děti z Koťátek přemístit do druhých tříd. Abychom zachovali poměrný počet dětí nejstarších, středních a nejmladších v každé třídě a poměr chlapců a děvčat, některé děti budou od září chodit do jiné třídy.

NEBOJTE SE, přihlédli jsme zodpovědně k tomu, zda bude ve třídě sourozenec či kamarád dítěte.

Oznamujeme Vám tuto skutečnost před prázdninami, aby byly děti na změnu připraveny.

Pokud chcete vědět, kam Vaše dítě po prázdninách nastoupí, informujte se u třídních učitelek.

(Nemůžeme vyvěsit seznamy všech dětí).

Děkujeme vám za pochopení

Balgová Lenka, ředitelka školy

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *